TAİ CHİ CHUAN FORUMU
TAİ CHİ CHUAN FORUMU
TAİ CHİ CHUAN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TAİ CHİ CHUAN FORUMU

Tai Chi bilgi forumu

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Çeitli Tai Chi videoları
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2014 11:41 pm tarafından sonsuzkainat

» Tai chi öğrenme programı-açıklamalı görüntülü,3 boyutlu
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2014 2:14 pm tarafından sonsuzkainat

» Tai Chi ve Tez
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Kas. 10, 2013 10:04 am tarafından kup

» tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!!
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:50 pm tarafından Aleks

» Nefes çalışmaları
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:45 pm tarafından Aleks

» Tai Chi ve mistisizm
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:41 pm tarafından Aleks

» Tai chi nei kung dersleri
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:37 pm tarafından Aleks

» CHİ KUNG-1
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 3:19 pm tarafından Admin

» link çalışmıyor.
tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:47 am tarafından cicek

Bilgisayar problemleri
Bilgisayar ile ilgili sorunlar,programlar,e-kitaplar bu sitede
Bilgidenizi.forumzen.com

Navigation
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forumlara git
Forumlara gitmek için tıkla..!!!!
Partners
free forum
SİFU RAMAZAN GÖKGÖZ

SİFU RAMAZAN GÖKGÖZ
GSM:0535-8700462

mail:ramazangokgoz@gmail.com

EGE FORMKıbrıs Şehitleri cad.Mazhar Zorlu İşhanı No39 kat-1
Alsancak-İzmir

tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Empty
MesajKonu: tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!!   tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 4:11 am

!985 yılında Kung Fu çalışmaları yaparken tai Chi 2den haberdar oldum.yakın mesafede küçük bir Çin malzemelri satan bir dükkanda Tai chi çalışmalarına başladım.Bu gün elimde bulunan ve bilgidenzi sitesinde yayınladığım müzik kasetlerini çoüunuda o zman almıştım.Ne var ki tai Chi Chuna'ın ne olduğunu anlama bir yıl sürdü.ben olaya hep Kung Fuca bakmıştım.Oysa tai Chi çok ayrı bir şey.Onunla enerjinizle ytemasa gelir,onunla benliğinizin süptil alnıyla bağlantı kurarsınız.
Yıllar geçtikçe tai chi derslerime gelip giden insanlar gördüm.Gelirler giderler,bazıları kalır.Önemsemedim.benim bir yılda ne olduğunu anlayamadığım tai chiyi insanlar bir iki derste mi çözecek???
Ayrıca tai chi ruhsal bir disiplindir herkese gelmez.Kurs kolleksiyoncularına göre değildir.ya da ''hayatı hemen değiştirecek mucize hapı ararayıcısılarına ''...

Bu site tai chi hakkında bilgi vermek amacıyla yapılmıştır.Ancak geçen süre içersinde sitede çok az insan aktif olarak yazmıştır.ben ise diğer sitelerden bvakit bulup yazamıyorum.bazı soruları bile çok geç cevaplıyorum.Umarım zmanla istede daha fazla bilgi paylaşım imkanı buluruz..tai chi '2En son mükemmele giden yol''.demetir.Umarım bilgilerimizi en son mükemmele gitmeden önce paylaşırız.
http://taichizmir.forumzen.com
Aleks

tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Empty
MesajKonu: Geri: tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!!   tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!! Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 5:50 pm

tai chi sistemine bakışımız nasıl olmalı?ezoterik anlamda nereye koymalıyız.Bütüncül bakış açısından tai chi'nin ezoterik açılımı nedir?Sufizm ile benzerlikleri nelerdir?Çok soru sorduğum için Kusura bakmayın..Cevaplarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler.

tai chi öğrenmek ,eğer kaderde varsa!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası